PRVA SONIK MALONOGOMETNA LIGA ZADAR 3. KOLO Pun vikend malog baluna!

PRVA SONIK MALONOGOMETNA LIGA ZADAR 3. KOLO

Najzanimljiviji dvoboj ove lige je „bukovački“ derbi Sveti Ante Ms Expres i Ploča. Tko će biti pobjednik Krešimir Zdrilić - Deda iz Svetaca ili Marko Kapitanović s Ploče, vidjeti će se, no koliko nam je poznato oba su dobro „nabrušeni“. I ostali susreti su interesantni.

Raspored, u subotu igraju:

U 20 sati Idassa Nadin – Vrsi Riba nekretnine,

U 21 sat Plovanija – Tin,

U 22 sata Poljica – Primorac Ljubač.

Nedjelja igraju:

U 20 sati Ploča – Sveti Ante Ms expres,

U 21 sat Varoš Zara dental centar –Gauni,

U 22 sata Puntamika – Stanovi.

Redoslijed na ljestvici: Varoš Zara dental centar, Sveti Ante, Tin, Stanovi 6, Vrsi Riba nekretnine, Idassa Nadin,  Kontrol biri AR, Ploča, Puntamika, Gauni 3, Primorac Ljubač, Plovanija, Samba, Poljica 0 bodova.

Na listi strijelaca vodi Šime Jakušić Sveti Ante Ms expres sa pet postignutih zgoditaka.

 

DRUGA ŽUPANIJSKA MALONOGOMETNA LIGA 3. KOLO

Raspored, subota igra se po sljedećem:

U 14 sati Raštane kanela – Bali,

U 15 sati Sinjoretovo – Murvica.

U nedjelju igraju:

U 12 sati Mali cafe – Brodarica,

U 13 sati Višnjik –Bili brig,

U 14 sati Paklenica – Ugljan,

U 18 sati Young boys TI –Kontra,

U 19 sati Tornado Bibinje – Rupalj.

Redoslijed na ljestvici: Young boys TI Višnjik 6, Bali, sinjoretovo, Bili brig, KontraPaklenica 3, Raštane kanela  Tornado Bibinje 2, Rupalj, Mali cafe Murvica i Ugljan 1, Brodarica 0 bodova.

 

TREĆA ŽUPANIJSKA MALONOGOMETNA LIGA 3. KOLO

Skupina A, raspored, igra se u subotu:

U 14 sati Slivnica – Zaton,

U 15 sati Sveti Ante Visočane – Poljica brig,

U 16 sati Ražanac – Valencia,

U 17 sati Škabrnja – Novi bokanjac Sv. Pavao,

U 18 sati Zara team – Privlaka 2017,

U 19 sati Zadranka – Mala Rava,

U 20 sati Briševo – Osam mladi.

Redoslijed: Zaton, Slivnica, Osam mladi , Mala Rava 6, Sveti Ante Visočane, Škabrnja, Ražanac, Zara team 3, Privlaka 2017, Novi bokanjac Sv. Pavao , Zadranka, Briševo 1, Valencia i Poljica Brig 0 bodova.

 

Skupina B, raspored  igra se u nedjelju:

U 13 sati Crvene kuće- Zemunik,

U 14 sati Ljevica Zadar – Krneza,

U 15 sati Donje Raštane – Termin,

U 16 sati Suhovare – Deportivo la Murvica,

U 17 sati Dasiaddo – Jadran vrsi,

U 18 sati Debeljak – Bodulero,

U 19 sati Sukošan – Lovinac.

Redoslijed na ljestvici: Krneza, Lovinac 1421 6, Zemunik, Donje Raštane, Sukošan 4, Dasiaddo, Suhovare 2017, Deportivo la Murvica , Crvene kuće, Termin  3. Jadran Vrsi 1, Ljevica Zadar, Bodulero, Debeljak 0 bodova.

 

Naslovnica Sport

Najčitanije