ZAPOČELA JE BENKOVAČKA MALONOGOMETNA LIGA Vrana ispuhala mišiće Popayu, sedam komada Kruševa!

ZAPOČELA JE BENKOVAČKA MALONOGOMETNA LIGA

Prošli vikend krenula je benkovačka malonogometna liga s mnogo lijepih, zanimljivih i kvalitenih utakmica, a strijelci su bili posebno raspoloženi.

Vrana je razmontirala Popay, a maestralni strijelac Kristian Šarić u mrežu Popaya uvalio je čak pet komada. U velikom derbiju kola Benkovačko selo skinulo je  “skalp“ braniteljima naslova Pakoštanima, pobjedivši ih tijesnim rezultatom 2:1. 

Bila je to prava rovovska bitka za svaku loptu s mnogo obostranih prilika i gledatelji su uživali u sjajnoj utakmici. Utakmicu je odlučio Mladen Jarmanović, koji je lažnjakom izbacio svog čuvara i postigao pobjedonosni zgoditak.

Raštević je u zadnjim sekundama utakmice, golom Markovića iz penala pobjedio Ultimatum 3:2. Ultimatum je imao vodstvo 2:0, stvarao mnogo prilika, ali Raštević je zbio redove, preokrenuo rezultat i pobjedio.

Rodaljice su u prvim minutama protiv Torova povele 1:0, ali to nije bilo dovoljno jer su Torovi preokrenuli rezultat.

Banjevci su u solidnoj utakmici visoko porazile sv. Nikolu iz Kistanja 6:1. Posebno je bio raspoložen Antonio Troskot, koji je postigao četiri gola uz sjajne asistencije Domenika Brkovića.

Kruševo je visoko porazilo susjede iz Pridrage 7:3. Klanac i njegova družina pokazali su svoju moć i kvalitetu.

Robusni trostruki strijelac Ivan Škara pravio je pravu pomutnju obrani Bulića i Korlat je upisao vrijednu pobjedu.

Ostale utakmice također su bile kvalitetne i zanimljive. 

 

REZULTATI

BENKOVAC - Školska dvorana, gledatelja: 200. Suci: Ante Zubčić i Stipe Vujević

 

VRANA - POPAY 9:3

VRANA: K. Šarić 5, I. Šarić, Zurak, Prtain, Čirjak 2, Mikulić 2, Čačić. Voditelj ekipe: Kristian Šarić

POPAY: Zrilić, Budan, Čirjak 1, Čerina, Jurica  2, Rosić. Voditelj ekipe: Ivan Budan

 

BENKOVAČKO SELO - PAKOŠTANE  2:1

BENKOVAČKO SELO: Mario Jarmanović, Mladen Jarmanović 1, Kvesić, Pejić 1, K. Bačić, Balukčić, Drlja, T. Bačić,  Gjeveljekaj. Voditelj ekipe: Mario Pejić

PAKOŠTANE: Maksan, Rosan, M. Bačkov, Vučkov,  F. Bačkov, Kukin, Stojanov 1, Šarin, Barešić, Lokin, Čudina. Voditelj ekipe: Luka Šarin

 

RAŠTEVIĆ - ULTIMATUM CB BUNARIĆ 3:2

RAŠTEVIĆ: Radaš,  A. Čirjak 1,  S. Čirjak, Marković 1, Petrović, Zanić, Ljumeži 1, Lončar, Peraić, Marić, Žilić. Voditelj ekipe: Oliver Brkljača

ULTIMATUM CB BUNARIĆ: Jozinović, Čerina 1, Bačić 1, Vukančić, Marković, Žilić, Lučić, Katuša, Hasanović, Nikolić. Voditelj ekipe: Dragan Marković

 

TOROVI - RODALJICE 3:1

TOROVI: Lukić, Mikulić 1, Birkić 1, Ćurković, Kulaš, Knez 1, Čulina, Vrankulj, Vidaković, Žepina. Voditelj ekipe: Luka Čulina

RODALJICE: Mijić, Nimčević, Paleka, Patača, Vuksan-Ćusa, L. Marinović 1, Baričević, Š. Marinović, Dragović. Voditelj ekipe: Zoran Patača

 

DRAGE - TINJ 3:2

DRAGE: Stojanov, Peričić, Vulin, Horvat 2, Jurišić, Barešić, Mikulić, Peričić, Vidaković 1. Voditelj ekipe: Mile Vulin

TINJ: J. Bašić, Jurjević, S. Bašić, Čirjak, Bobanović 1, Marin Čačić, Nonković, Peraić, Prtenjača 1, Marko Čačić, Erlić. Voditelj ekipe: Ivan Erlić

 

BANJEVCI - SV. NIKOLA KISTANJE 6:1

BANJEVCI: D. Brković, Drlić, Žilić, Šarić, Šarlija, Vodanov, S. Šarlija, N. Troskot 1, Baković, Bašić 1,  Došen,  A. Troskot 4, K. Troskot, Krpina. Voditelj ekipe: Marko Savić

SV. NIKOLA KISTANJE: Paško, Tonkić, Spać, Gečević, Palić, Matić, Glasnović, Cirinotić, Ajkić 1. Voditelj ekipe: Ivan Paško

 

KRUŠEVO  -  SV. MARTIN PRIDRAGA 7:3

KRUŠEVO:  Marin Klanac 1, Bašić, Marko Klanac, Jurjević, Anić, Župan 3, Jurić 2, Kokić, Srzić 1. Voditelj ekipe:  Marin Klanac

SV. MARTIN PRIDRAGA: Čulina, Marko Klapan, F. Pedić,  Zubčić, Mile Klapan, Viduka 1, Narančić, Zekan, Pedić, Buljat, Kokić 2. Voditelj ekipe: Martin Batur

 

FORTUNA DRAGE - BAKARI VRANA 2:1

FORTUNA DRAGE: Stojanov, I. Vulin, Abramović 2, Šušak, Duvančić, M. Vulin, Lokin, Ivandić, Čakarun. Voditelj ekipe: Omerko Barešić

BAKARI VRANA: J. Čirjak, Jajčanin, Mihovil Čirjak, Desnica, S. Čirjak, B. Čirjak, Zurak, Striguljica, Đodan 1, Martin Čirjak. Voditelj ekipe: Mihovil Striguljica

 

KORLAT - BULIĆ 5:3

KORLAT: Margarin, Vulelija, Tokić 1, Škara 3, Šikić, Šunić, J. Anić 1, Š. Tokić, R. Anić. Voditelj ekipe: Marijo Vulelija

BULIĆ: Šarić, B. Nakić, I. Nakić, A. Maričić, L. Maričić, Rubelj, Plazina 2, Burazer 1, Maslarda. Voditelj ekipe: Blaženko Nakić

 

BUKOVIĆ GAJ - TINJ II 6:3

BUKOVIĆ GAJ: K. Pavlović, D. Pavlović, Brekalo, Kozić 1, Šitum, Vulić 3, Bilavčić, Srdarović, Tomić 1, Kralj 1. Voditelj ekipe: Dalibor Pavlović

TINJ II: Prtenjača, M. Jurjević, A. Jurjević, Š. Jurjević 1, Vrkić, Peraić, D. Jurjević, Mitrović, Marko Jurjević 2. Voditelj ekipe: Marijo Jurjević

Naslovnica Sport

Najčitanije